Počet projektů
PROJEKTŮ ...
... jsme již realizovali u našich klientů a dosáhli jsme tak mnohem efektivnějšího využití jejich financí a finančních produktů.
Suma peněz
Kč ...
... je dosavadní celková suma peněz, kterou jsme našim klientům ušetřili na měsíčních platbách produktů a na splátkách úvěrů.
Poslední úspora
Kč ...
... se nám povedlo ušetřit v posledním námi realizovaném projektu na platbách a splátkách ročně.
„Čas jsou peníze. Ale zkuste si trochu času ušetřit na stará kolena."
Gabriel Laub - česko-polský esejista a aforista židovského původu
*

O NÁS - ŘEŠÍME FINANCE.cz

Jsme skupina mladých lidí, studentů vysokých škol, převážně ekonomických oborů, kteří našli zalíbení a také skvělou praxi ke studiu právě v oboru financí. Rozhodli jsme se vytvořit tyto stránky jako naši osobní vizitku a také jako prezentaci naší práce. Svými znalostmi, kontakty, zázemím, osobním a lidským přístupem se snažíme našim klientům ukázat efektivní způsob využití jejich finančních prostředků, které se rozhodli vložit do finančním trhem nabízených finančních produktů. Dále pak i našim klientům ukázat, jak zbytečně nepřeplácet banky a pojišťovny na poplatcích a drahých produktech výhodných spíše pro finanční poradce a zprostředkovatele obecně.

Jsme si vědomi toho, že v České republice je rozšířeno negativní vnímání finančního poradenství a hodně lidí není ani ochotno se na toto téma vůbec bavit. Nám to ale nevadí, vždy je to otázka úhlu pohledu, konkrétní situace a lidí, kterých se to týká. Chápeme, že někdo může mít s finančním poradenstvím špatné zkušenosti, nicméně pokud člověk nehodlá trávit hodiny u počítače studováním a vyhledáváním informací, které mu mohou ušetřit a vydělat peníze, má na výběr jen dvě možnosti. Jednou je nic neřešit, nechat všechno náhodě a tak jak to je, ale může tak velmi riskovat zajištění své i své rodiny v příapadě neblahé události. Druhou možností je najít někoho, kdo se této oblasti pohybuje, má možnosti objektivního porovnání, jedná férově a s čistými úmysly. Kterou variantu zvolíte Vy?

.

„Kde berete informace o finančním trhu, když řešíte peníze?"

Informace o finančním trhu v České republice bereme kde se jen dá, významným informátorem je analytické centrum společnosti, jejiž zázemí využíváme - OVB Allfinanz. Dále naším značným zdrojem informací jsou obory našeho studia, materiály a kontakty z našich nasmlouvaných partnerských institucí a obchodních partnerů.

.

„Jaké máte osvědčení a praxi?"

Máme úspěšně složené zkoušky z pojišťovnictví od ČNB (jsme certifikovnými pojišťovacími zprostředkovateli, lze nás dohledat přes vyhledávání ČNB), dále pak investiční kurzy a zkoušky, kurzy ze světa úvěrů a certifikáty kvalifikovanosti od jednotlivých bank. Praxe je u jednotlivců různá, u některých jsou to roky, u jiných teprve měsíce. Velkou výhodou však je, že spolupracujeme jako tým, více hlav víc ví

.
.

„Jak mi zaručíte lepší přístup, než se kterým jsem se setkal?"

Slibovat a něco zaručovat umí dnes každý. Ale málokdo dokáže vykonat potřebné a poskytnout kvalitní službu. Sami sebe hodnotit nebudeme, těžko bychom o své práci napsali, že není dobrá. Kontaktujte nás a udělejte si na nás svůj vlastní názor.

.

„K čemu máte na webu v hlavičce obrázky přírody?"

Každý člověk by měl být svobodný i finančně a to znamená, že se musí o své peníze starat. Pro nás konkrétně to symbolizuje fakt, že pokud budeme utrácet, vyhazovat peníze za zbytečnosti - například přeplácet finanční instituce, těžko si dovolíme třeba nadstandardní dovolenou. Když už si lidé peníze kolikrát velmi těžce vydělají, proč si je pořádně neužít?!

Také se nás chcete na něco zeptat?