Počet projektů
PROJEKTŮ ...
... jsme již realizovali u našich klientů a dosáhli jsme tak mnohem efektivnějšího využití jejich financí a finančních produktů.
Suma peněz
Kč ...
... je dosavadní celková suma peněz, kterou jsme našim klientům ušetřili na měsíčních platbách produktů a na splátkách úvěrů.
Poslední úspora
Kč ...
... se nám povedlo ušetřit v posledním námi realizovaném projektu na platbách a splátkách ročně.
„Čas jsou peníze. Ale zkuste si trochu času ušetřit na stará kolena."
Gabriel Laub - česko-polský esejista a aforista židovského původu
*

PROJEKT POJIŠTĚNÍ AUT

*

Čím se zabývá projekt pojištění aut?

Pojistit auto je hračka, ve světe internetu a všemožných srovnávačů je to záležitost na pár minut. Zvládne to téměř každý, ale ne každý si uvědomuje, jaké možnosti trh v pojištění vozidel nabízí. Nám jde o to najít nejefektivnější kombinaci pojistného krytí a ceny s využitím značných možností slev a benefitů skrze naše obchodní partnery.

*

Jak se pojišťovny staví k pojištění vozidel?

Dobrá otázka. Odpověď zní – každá jinak. Zjednodušeně řekněme, že každá pojišťovna pro výpočet povinného ručení a havarijního pojištění používá jiný vzorec. V některé pojišťovně má v tomto vzorci velkou váhu hmotnost auta, v jiné zase objem válců, v jiné zase výkon motoru a tak dále. Pokud si chce klient rychle auto pojistit bez srovnání cen různých pojišťoven, může se rozhodnout pro pojišťovnu s pro něj nevýhodným vzorcem a velmi si připlatí.

*

Má smysl zakládat povinné ručení, když nemám žádné bonusy?

Malé bonusy nejsou tak velkou překážkou, řada pojišťoven už nabízí možnost extra benefitu v podobě několika desítek měsíců bonusů, i když člověk zrovna žádné nemá. Má tak povinné ručení levnější a ještě si vyjíždí bonusy další.

*

Vlastníte luxusnější vůz a máte drahé pojištění?

Výborně, v tom případě se nám ozvěte a nevyhazujte peníze, které můžete raději utratit za pohonné hmoty. Na dražších pojistkách se slevy vyjímají více, než na běžných, a majiteli dělají mnohem větší radost.