Počet projektů
PROJEKTŮ ...
... jsme již realizovali u našich klientů a dosáhli jsme tak mnohem efektivnějšího využití jejich financí a finančních produktů.
Suma peněz
Kč ...
... je dosavadní celková suma peněz, kterou jsme našim klientům ušetřili na měsíčních platbách produktů a na splátkách úvěrů.
Poslední úspora
Kč ...
... se nám povedlo ušetřit v posledním námi realizovaném projektu na platbách a splátkách ročně.
„Čas jsou peníze. Ale zkuste si trochu času ušetřit na stará kolena."
Gabriel Laub - česko-polský esejista a aforista židovského původu
*

PROJEKT POJIŠTĚNÍ ZVÍŘAT A DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

*

O čem je projekt mazlíčci?

Téměř každý, kdo má nějakého domácího mazlíčka, ho považuje za součást rodiny. Ovšem už málokdo ví, že i tento němý kamarád může být pojištěn. Majitelé pejsků, koček a dalších zvířat zbystřete. Ti z Vás, kteří již museli s Vaším miláčkem k veterináři z jiných než preventivních důvodů či kvůli očkování, jiiž tuší. Bohužel zdravotní ošetření zvířat je velmi finančně nákladné, někdy až příliš. Spousta zvířat, která jsou z důvodu poranění nebo onemocnění utracena, jsou utracena právě kvůli tomu, že si jejich majitelé nemohou dovolit léčbu zaplatit. A nezbydou než jen oči pro pláč...

*

Na co se pojištění domácích zvířat vztahuje?

Pojištění se vztahuje na tři typy situací:

  • Úraz či nemoc
Toto pojištění slouží jako náhrada léčebných výloh, léčby jsou drahé a tato pojistka zachránila už nejeden zvířecí život.
  • Uhynutí či utracení
V případě této smutné události může jistá finanční kompenzace působit jako alespoň malinký lék, nebo dokonce i jako větší, pokud si pořídite z pojistného plnění jinou čtyřnohou ratolest :)
  • Způsobená škoda
I zvířata mají své zlobivé chvíle, a jak tomu bývá, kolikrát se to neobejde bez nějakých zničených věcí či finančích škod. I na toto se pojistka vztahuje, majitel nemusí škodu hradit ze své vlastní výplaty.
*

Jaká zvířata lze pojistit?

V tomto projektu se zabýváme především pojištěním psů a pojištěním koček, ale je možné pojistit další domácí zvířata a také hospodářská zvířata (koně, ovce, skot, drůběž...) Pro plné krytí je důležité, aby byla zvířata opatřena mikročipem či tetováním.